Patryk Pakosz

Product Specialist, Sharp NEC Display Solutions w Polsce.

Absolwent Politechniki Krakowskiej, na której uzyskał tytuł magistra inżyniera z Energetyki Odnawialnej. Swoją karierę jednak związał z branżą Pro AV, z którą pierwszy kontakt miał już w 2016, kiedy podczas studiów pomagał w sprawach logistyczno-montażowych i technicznych. Od 2020 pełnoprawny członek ekipy Sharp/NEC. Jako Operations Support Coordinator dał się poznać z prowadzenia programu wypożyczeń produktów demo oraz organizacją wszelkich imprez od strony zaplecza techniczno-logistycznego. Po ponad 2 latach koordynowania działań firmowych od strony zaplecza oraz ciągłego rozwijania wiedzy pod kątem czysto użytkowym, został ekspertem produktowym i w tej chwili jest odpowiedzialny za prezentacje produktowe, zarówno podczas imprez stacjonarnych, jak i webinarów.

Od małego interesowały go nowoczesne technologie, co przy jego inżynierskim wykształceniu i ekstrawertycznym podejściu do świata czyni go osobą, którą warto słuchać jak tylko opowiada o rozwiązaniach od Sharp/NEC.

Oprócz tego pasjonat motoryzacji, w wolnej chwili lubi podróżować, spędzać czas na korcie tenisowym, polu golfowym oraz oglądać mecze angielskiej Premier League.

 

Prelegenci